Strzelanie to pasja na całe życie…

Już TERAZ Rezerwuj tor tel. +48 399 276 970

Home

Oferta klubu

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą i do pobrania wymaganych  dokumentów.

Oferta

Zawody sportowe

Zapraszamy do sportowej rywalizacji. Każdy znajdzie
tu dyscyplinę dla Siebie!

Zawody

Galeria

Galeria fotografii z naszej strzelnicy oraz zawodów
z udziałem klubowiczów.

Galeria

Kontakt i mapa

Skontaktuj się z nami przez telefon, e-mail lub osobiście.
Tu znajdziesz mapę dojazdu.

Kontakt

Klub Strzelecki COVER

Strzelectwo jest sportem, który daje wiele satysfakcji z jego uprawiania oraz zrzesza ludzi w różnym wieku. Członkowie naszego Klubu Strzeleckiego w Warszawie to osoby od kilkunastu do kilkudziesięciu lat – są tutaj również osoby, które grubo przekroczyło 70-kę. Wszystkich łączy jedna pasja: strzelectwo sportowe. Na bazie wieloletniego doświadczenia i zamiłowania do tego sportu powstał Klub Strzelecki Cover. Nie ma długiej historii, natomiast tworzący go ludzie posiadają doświadczenie na wielu płaszczyznach strzelectwa.

Pierwsze spotkanie założycielskie naszego klubu odbyło się 16 grudnia 2013 roku. Dopiero 24 czerwca zostaliśmy wpisani w Sądzie Rejonowym XII Wydziału KRS w rejestrze przedsiębiorstw i stowarzyszeń pod nr KRS 0000514208 jako Klub Strzelecki COVER, natomiast
1 lipca uzyskaliśmy licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Licencja daje nam możliwość zrzeszania osób, które w przyszłości będą mogły podejść do egzaminu na patent strzelecki, a po zdaniu egzaminu, ubiegać się o licencję zawodniczą PZSS.

Jako Klub Strzelecki z Warszawy możemy także organizować różnego rodzaju zawody strzeleckie dla osób uprawiających strzelectwo sportowe. Podstawą do występowania z podaniem o własną broń do celów sportowych jest członkostwo w klubie strzeleckim oraz posiadanie patentu i licencji zawodniczej PZSS. Warto zatem dołączyć do nas, aby rozpocząć wspólną przygodę do realizacji swojej pasji. Działalność naszego klubu jest szeroka, a jaj profil oraz prawa i obowiązki członków zawarte są w Statusie Stowarzyszenia. 

U nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie... Łączymy ludzi o różnych temperamentach, wywodzących się z odmiennych środowisk. Przy współpracy ze strzelnicami nie tylko w Warszawie każdy może sobie postrzelać z:

  •  pistoletów, 
  •  karabinów, 
  •  strzelb gładkokoluowych. 

Prowadzimy strzelania statyczne oraz dynamiczne, do celów statycznych lub ruchomych. Przyjdź do nas i przekonaj się, że naprawdę warto. Najlepsza strzelnica i wyjątkowy Klub Strzelecki z Warszawy zaprasza!