Strzelanie to pasja na całe życie…

Już TERAZ Rezerwuj tor tel. +48 399 276 970

Strzelnica KS COVER:

Klub Strzelecki Cover znajduje się na Strzelnicy WARSZAWIANKA zlokalizowanej w ramach kompleksu sportowego Warszawianka, przy ul. Merliniego 4 w Warszawie. 

Jest to najbardziej profesjonalne i ekskluzywne tego typu miejsce w Warszawie, gdzie każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni palnej. Strzelnica dysponuje 10 stanowiskami strzeleckimi wyposażonymi w automatyczną regulację odległości tarcz od 10 do 25 m. Inne strzelnice w Warszawie czy okolicach nie oferują tak kompleksowych i dopracowanych rozwiązań. Misją naszego Klubu Strzeleckiego jest nie tylko dostarczenie innym rozrywki, ale przede wszystkim zrzeszenie ze sobą ludzi o wspólnych pasjach. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających ze strzelnicy. Działamy zawsze profesjonalnie i rzetelnie, jednocześnie zachowując miłą oraz swobodną atmosferę.  


     

  


Ponadto, współpracujemy ze strzelnicami otwartymi, na których organizujemy zawody strzeleckie, spotkania firmowe i pikniki rodzinne. Dzięki nam każdy z Was będzie mógł zorganizować niezapomnianą imprezę w Warszawie. Warto postawić na oryginalne rozwiązania, które z pewnością utkwią w Waszych głowach na długo.


Strzelnica WAT - Warszawa (Bemowo przy ul. Kocjana). 
Dysponuje osiami 25 m - 10 stanowisk, 50 m - 5 stanowisk, 50 - 200 m - 6 stanowisk.


         


Strzelnica Góra Kalwaria (lokalizacja strzelnicy: okolice skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Strzeleckiej w Górze Kalwarii).
Dysponuje osiami do 50 metrów – 5 stanowisk i do 300 metrów – 9 stanowisk.


   


Strzelnica w Suchodole (niedaleko Tarczyna, 40km od centrum Warszawy).
Dysponuje osiami do 25 m - 8 stanowisk, 50 m - 10 stanowisk, 100 m - 3 stanowiska, skeet, trap, parkur.


    

     


Wszystkich zainteresowanych ofertą naszego Klubu Strzeleckiego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu bądź odwiedzenia naszej strzelnicy w Warszawie. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja zdobędzie uznanie nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Moc atrakcji, świetna rozrywka i niezapomniane przeżycia gwarantowane – sprawdź sam!