Trenażer SCATT – Profesjonalny trening i analiza komputerowa procesu strzelania

Termin wydarzenia: 25/11/2020

Data/Godzina
25/11/2020
00:00

Miejsce
Strzelnica Warszawianka
Dominika Merliniego 4, Warszawa

Trenażer SCATT – Profesjonalny trening i analiza komputerowa procesu strzelania

System SCATT to trenażer elektroniczny o wysokiej precyzji. System SCATT jest idealnym narzędziem do doskonalenia umiejętności strzeleckich zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych strzelców.
SCATT jest idealnym systemem wspomagającym doskonalenie oraz monitorowanie delikatnego i skomplikowanego procesu celowania.
Analiza punktu celowania nie pozostawia użytkownikowi żadnych wątpliwości, pokazując dokładnie wykonany ruch broni (zarówno przed w trakcie jak i po strzale), a możliwość odtwarzania procesu celowania indywidualnie dla każdego strzału odkrywa każdy jego szczegół. Systematyczne treningi pomagają w doskonaleniu umiejętności w zakresie celowania, prawidłowego trzymania broni jak i wyciskania języka spustowego. Częste treningi na systemie SCATT poprawiają znacząco osiągnięcia podczas strzelania z broni pneumatycznej oraz ostrej. Analiza punktu celowania wskazuję jednoznacznie błędy popełniane przez strzelca, oszczędzając czas oraz amunicję. Pozwala to na kompleksową analizę i zrozumienie techniki strzelca. Urządzenie zapisuje wszystkie parametry, które są istotne, aby celnie trafiać w cel. Zapisane dane mogą być odtwarzane w czasie rzeczywistym do późniejszej analizy.
Celem treningu jest nauka poprawnego ściągania języka spustowego poprzez obserwację śladu, jaki strzelec rysuje na tarczy podczas celowania.
Trening dedykowany jest osobą mającym problem z uzyskaniem odpowiedniego skupienia na tarczy, które jest niezbędne do zaliczenia egzaminu na patent strzelecki. Dodatkowo trening poprawności ściągania języka spustowego przekłada się bezpośrednio na wyniki w zawodach strzelectwa sportowego.
Cena:
Dla klubowiczów: 150 zł / 1h
Dla gości: 200 zł/1h
godziny zapisów podane w linku poniżej
Rejestracja online:
Zajęcia prowadzi Michał Kurnik
Instruktor strzelectwa sportowego od 2003 roku oraz posiada licencje trenera strzelectwa sportowego PZSS.
Z sukcesem szkoli osoby stawiające swoje pierwsze kroki w strzelectwie oraz przygotowuje strzelców do zdania egzaminu na patent strzelecki.