Sekcja młodzieżowa KS Cover

# Strzelanie to pasja na całe życieStrzelecka sekcja młodzieżowaWspólne wartości

Naszą ambicją od początku działania klubu był rozwój strzelectwa sportowego, także wśród dzieci i młodzieży.

Praca z najmłodszymi wymaga niezwykłych kompetencji, bowiem wpływa na kształtowanie młodego człowieka. 10-lecie klubu to dobry moment na kolejny krok, który dotychczas był niemożliwy z uwagi na deficyt odpowiedniej kadry trenerskiej, z którą dzielilibyśmy wspólne pasje.

Nawiązaliśmy współpracę z mistrzowskim duetem trenerskim Katarzyną Klepacz i Robertem Osmulskim. Katarzyna to tegoroczna medalistka Mistrzostw Europy i trenerka z dwudziestoletnim stażem, a Robert to współautor tego sukcesu, człowiek z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Zatem w duchu przyświecającej nam idei STRZELANIE TO PASJA NA CAŁE ŻYCIE od 22 kwietnia rozszerzamy działalność, by miłość do tego sportu zaszczepiać już wśród najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 11 – 17 lat na zajęcia do naszej sekcji młodzieżowej, gdzie pod okiem tych doświadczonych trenerów będą mogli uczyć się nie tylko bezpiecznej obsługi broni, zasad strzelania, rywalizacji ale i przede wszystkim pasji do sportu. Nie zapomnimy także o zrównoważonym rozwoju dbając o ogólną sprawność fizyczną niezbędną do osiągnięcia mistrzowskiej formy i przyjazną atmosferę, która sprzyja dobrostanowi naszych młodych członków klubu.

Zajęcia na strzelnicy pneumatycznej Chrobry na Ursynowie, przy ul. Szolc-Rogozińskiego 1, odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30 – 19:30.

Sport uczy życia i ma ogromny wpływ na kształtowanie postawy dziecka, wpajanie mu odpowiednich wartości, a także – rozwijanie kompetencji przydatnych w życiu zawodowym! Przyjdź i sprawdź, to może być sport idealny dla Ciebie, to może być miejsce idealne dla Ciebie. Dwa treningi wprowadzające bezpłatnie. Informacja o składkach poniżej.

Kontakt do trenerów

Katarzyna Klepacz693 243 253
Robert Osmulski668 477 377

Informacja na temat składek

Strzelecka sekcja młodzieżowa KS Cover

 • Pierwsze 3 miesiące 350 zł / miesiąc
 • Od czwartego miesiąca 290 zł / miesiąc
 • Po osiągnięciu 2 klasy sportowej 250 zł / miesiąc
 • Po osiągnięciu 1 klasy sportowej 150 zł / miesiąc

Zniżki za osiągnięcia sportowe

 • Za brązowy medal składka przez rok 90 zł / miesiąc
 • Za srebrny medal 70 zł / miesiąc
 • Za złoty medal 50 zł / miesiąc

Medale Mistrzostw Polski swojej kategorii wiekowej:

 • MMMŁ – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, wiek 14-15 lat, kat. młodzicy
 • FOOM – Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, wiek 16-17 lat, kat. juniorzy młodsi
 • Mistrzostwa Polski Juniorów, wiek 18-20 lat, kat. juniorzy
 • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, wiek 21-23 lat, kat. młodzieżowiec