Strzelnice2018-10-26T18:55:13+00:00

Nasze centrum zarządzania światem

Klub Strzelecki Cover znajduje się na Strzelnicy WARSZAWIANKA zlokalizowanej w ramach kompleksu sportowego Warszawianka, przy ul. Merliniego 4 w Warszawie.

Jest to najbardziej profesjonalne i ekskluzywne tego typu miejsce w Warszawie, gdzie każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu
z różnych rodzajów broni palnej. Strzelnica dysponuje 10 stanowiskami strzeleckimi wyposażonymi w automatyczną regulację odległości tarcz od 10 do 25 m. Inne strzelnice w Warszawie czy okolicach nie oferują tak kompleksowych i dopracowanych rozwiązań. Misją naszego Klubu Strzeleckiego jest nie tylko dostarczenie innym rozrywki, ale przede wszystkim zrzeszenie ze sobą ludzi o wspólnych pasjach. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających ze strzelnicy. Działamy zawsze profesjonalnie i rzetelnie, jednocześnie zachowując miłą oraz swobodną atmosferę.

Zapraszamy na stronę naszej strzelnicy

Gdzie jeszcze strzelamy

Oprócz naszej własnej strzelnicy, współpracujemy ze strzelnicami otwartymi i zamkniętymi, na których organizujemy zawody strzeleckie, spotkania firmowe i pikniki rodzinne. Dzięki nam każdy z Was będzie mógł zorganizować niezapomnianą imprezę w Warszawie. Warto postawić na oryginalne rozwiązania, które z pewnością utkwią w Waszych głowach na długo.

Strzelnica w Suchodole

(niedaleko Tarczyna, 40km od centrum Warszawy).
Dysponuje osiami do 25 m – 8 stanowisk, 50 m – 10 stanowisk, 100 m – 3 stanowiska, skeet, trap, parkur.

Kryta Strzelnica FSO

(lokalizacja strzelnicy: Żerań (ul. Jagiellońska 88 Hala 10 B, wjazd od ul. Kotsisa).
Dysponuje: 15 stanowiskami na trzech osiach pistoletowych na dystansie od 5 do 25 metrów; osią dynamiczną; 5 stanowiskami na osi karabinowej na dystansie od 5 do 100 metrów; 3 stanowiskami na osi karabinowej na dystansie od 50 do 250 metrów (planowane otwarcie koniec roku).

Strzelnica JW1230 Warszawa Wesoła

(lokalizacja strzelnicy: Okuniewska 1, 05-075 Sulejówek (Warszawa Wesoła) – Teren 1. Warszawskiej Brygady pancernej im. T. Kościuszki.

Dysponuje: oś. 25m pistoletowa, oś. 100m, 200m, 300m karabinowa

Strzelnica WAT

(lokalizacja strzelnicy: ul. Galileusza 11, 00-001 Warszawa)

Dysponuje: oś 25m pistoletowa – 10 stanowisk

Nasze strzelnice na mapie