Nasze centrum zarządzania światem

Klub Strzelecki COVER znajduje się na  Strzelnicy WARSZAWIANKA zlokalizowanej w ramach kompleksu sportowego Warszawianka, przy ul. Merliniego 4 w Warszawie.

Jest to najbardziej profesjonalne i ekskluzywne tego typu miejsce w Warszawie, gdzie każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu
z różnych rodzajów broni palnej. Strzelnica dysponuje 10 stanowiskami strzeleckimi wyposażonymi w automatyczną regulację odległości tarcz od 10 do 25 m. Dysponujemy salą szkoleniową oraz salą konferencyjną wyposażoną w projektor i ekran. Inne strzelnice w Warszawie czy okolicach nie oferują tak kompleksowych i dopracowanych rozwiązań.

Nasz drugi obiekt to  Strzelnica AWF zlokalizowana na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, przy ul. Marymonckiej 34 na warszawskich Bielanach.

Jest to nowo wykończona strzelnica na której każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni palnej pod okiem doświadczonych instruktorów dbających o komfort i bezpieczeństwo. Strzelnica dysponuje 6 stanowiskami strzeleckimi, na 2 oddzielnych osiach, wyposażonymi w automatyczną regulację odległości tarcz od 10 do 25 m. Nowoczesny kulochwyt granulowany do 7000J nie ogranicza strzelców kalibrowo. Dysponujemy salą szkoleniową oraz salą konferencyjną wyposażoną w projektor i ekran. Dla klientów korzystających ze strzelnicy oferujemy darmowy parking w cenie toru.

Misją naszego Klubu Strzeleckiego jest nie tylko dostarczenie innym rozrywki, ale przede wszystkim zrzeszenie ze sobą ludzi o wspólnych pasjach. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających ze strzelnicy. Działamy zawsze profesjonalnie i rzetelnie, jednocześnie zachowując miłą oraz swobodną atmosferę.

Gdzie jeszcze strzelamy

Oprócz naszych własnych strzelnic, współpracujemy ze strzelnicami otwartymi i zamkniętymi, na których organizujemy zawody strzeleckie, spotkania firmowe i pikniki rodzinne. Dzięki nam każdy z Was będzie mógł zorganizować niezapomnianą imprezę w Warszawie. Warto postawić na oryginalne rozwiązania, które z pewnością utkwią w Waszych głowach na długo.

Strzelnica w Suchodole

(niedaleko Tarczyna, 40km od centrum Warszawy).
Dysponuje osiami do 25 m – 8 stanowisk, 50 m – 10 stanowisk, 100 m – 3 stanowiska, skeet, trap, parkur.

Strzelnica JW1230 Warszawa Wesoła

(lokalizacja strzelnicy: Okuniewska 1, 05-075 Sulejówek (Warszawa Wesoła) – Teren 1. Warszawskiej Brygady pancernej im. T. Kościuszki.

Dysponuje: oś. 25m pistoletowa, oś. 100m, 200m, 300m karabinowa

Nasze strzelnice na mapie