Opis

Wakacje to świetny czas na odpoczynek i aktywność na świeżym powietrzu, ale też okres, kiedy częściej dochodzi do różnych urazów i nagłych sytuacji zdrowotnych.
Dlatego już 15 lipca o godz 19.00 zapraszamy na kolejne zajęcia z pierwszej pomocy.

Porozmawiamy o tym, jak reagować m.in. przy omdleniach, utracie przytomności, udarze słonecznym, ukąszeniach czy wstrząsie anafilaktycznym. Przypomnimy zasady RKO i obsługi AED, omówimy pomoc osobie wyciągniętej z wody, a także postępowanie przy skręceniach, zwichnięciach i złamaniach. Nie zabraknie również tematu dobrze wyposażonej apteczki pierwszej pomocy.

Do zobaczenia na zajęciach!

Zajęcia poprowadzi Kinga Gołębiewska 

ratownik medyczny z wieloletnim doświadczeniem, instruktor medycyny taktycznej i Stop the Bleed, ratownik WOPR. Pasjonatka ratownictwa w trudnych warunkach, absolwentka kursu Austere Emergency Care.

Miłośniczka strzelectwa i taternictwa jaskiniowego. Wiedzę zdobywała nie tylko na szkoleniach, ale przede wszystkim w praktyce, dlatego podczas zajęć możecie liczyć na konkretne przykłady, przydatne wskazówki i dużą dawkę praktyki.

Cena dla klubowicza: 150 zł
Cena dla gości: 170 zł
Miejsce: Strzelnica Warszawianka
Max 15 osób